Apie mus

Įmonė ESLALIS buvo įkurta 2003 m. Spalio 17 d. Nuo pat pradžių pagrindinė mūsų veikla buvo prekyba durpėmis ir jų gaminiais. Ir per keletą metų mes pradėjome teikti papildomas paslaugas, tokias kaip birių krovinių gabenimas puspriekabėmis su slankiojančiomis grindimis bei kitas logistikos paslaugas, kurios dabar yra pagrindinė mūsų veikla. Mes galime pasiūlyti platų logistikos paslaugų spektrą, pradedant nuo dalinių krovinių pristatymo nuo durų iki durų iki pilnų (FTL) krovinių su 13,6 m tvirtomis XL sertifikuotomis puspriekabėmis bei birių medžiagų gabenimų su slankiojančių grindų puspriekabėmis iki 95 m3. Mūsų gerai apmokyti specialistai pasirūpins visais jūsų logistikos poreikiais.

Mūsų vertybės : 
Ilgalaikis bendradarbiavimas
Nuolatinis įgūdžių tobulinimas
Lankstus požiūris į specialius klientų poreikius
Teigiamas nusiteikimas

Musu Vizija : padidinti su mumis dirbančių partnerių konkurencingumą, suteikiant jiems aušktos kokybės, bei kokrečiam poreikiui adaptuotas paslaugas.

Mūsų Misija – teikti kokybiškas, efektyvias bei greitas krovinių pevežimo paslaugas Lietuvoje bei Europos Sąjungoje, pasitelkiant inotyviausią šiuolaikinę techniką bei naujausias technologijas, dėmesį sutelkiant ne tik į paslaugą, bet ir į žmones dalyvaujančus tame procese.